Перше засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти

Дата: 17.06.2021 17:47

Сьогодні, 17 червня 2021 року, відбулося перше засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти Рокитнівської селищної територіальної громади.

Відповідно до Положення про конкурс, затвердженого рішенням Рокитнівської селищної ради від 06.05.2021 року № 557, комісія перевірила подані документи від осіб, які виявили бажання прийняти участь у конкурсах, на відповідність встановленим законодавством вимогам.

За результатами перевірки поданих документів комісія прийняла наступні рішення:

1. Допустити наступних кандидатів до участі у конкурсному відборі:

- Бричку Романа Анатолійовича (Карпилівський ліцей);

- Борисовець Надію Титівну (Блажівський ліцей);

- Пахнюк Жанну Василівну (Будівська гімназія);

- Букеєв Богдан Олександрович (Остківський ліцей);

- Лелес Олег Миколайович (Томашгородський ліцей № 2)

- Попок Альона Анатоліївна (Томашгородський ліцей № 2)

- Букеєв Богдан Олександрович;

- Федорович Оксана Іванівна;

- Крепець Аліна Леонідівна;

- Лопуга Микола Михайлович (Сновидовицький ліцей).

2. До участі у конкурсі на посаду директора Кисорицького ліцею не допущено Сукало Аліну Сергіївну у зв’язку з поданням документів після завершення строку їх подання.

3. Визнати таким, що не відбудеться, конкурс на посаду директора Залавської гімназії у зв’язку з відсутністю заяв про участь у конкурсі.

4.Рекомендувати провести повторний конкурс на посади директора Кисорицького ліцею та Залавської гімназії.