Змагання по футзалу в рамках Спартакіади депутатів місцевих рад Рівненської області

Дата: 18.04.2021 17:49

Сьогодні в Костополі пройшли змагання по футзалу в рамках Спартакіади депутатів місцевих рад Рівненської області.

Команда Рокитнівської селищної ради в складі Григорія Таргонського, Олександра Крупенка, Анатолія Крупенка, Віктора Ражика, Івана Лозяна, Сергія Маринича, Олексія Берташа, Віктора Кириловця обіграла команду обласної ради з рахунком 6:0, команду Рівненського району з рахунком 11:1, зіграла в «суху» нічию з Городоцькою ОТГ і вийшла у фінал.

В фінальному матчі наші футболісти з рахунком 1:4 поступилися команді Сарненського району, в складі якої виступили наші молоді районні депутати Григорій Крупенко та Андрій Огороднік.

Кращий бомбардир у нашій команді - Олександр Крупенко. На його рахунку 9 забитих м‘ячів.