Триває підготовка до пленарного засідання дев’ятої сесії Рокитнівської селищної ради

Дата: 12.04.2021 22:39

На сьогоднішньому засіданні постійної комісії з питань комунальної власності, інфраструктури та житлово-комунального господарства члени комісії підтримали питання:

- дострокового припинення повноважень секретаря Рокитнівської селищної ради Пахнюк С.М.

-  обрання секретаря Рокитнівської селищної ради;

- затвердження на посаду заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів;

- про відміну рішення від 19 лютого 2021 року № 283 «Про припинення Комунального підприємства «Аптека» Рокитнівської селищної ради шляхом його ліквідації;

- про внесення змін до селищного бюджету Рокитнівської селищної ради на 2021 рік.

- Створили робочу групу для детального вивчення питання про реорганізацію комунального закладу «Рокитнівський центр з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» Рокитнівської селищної ради шляхом приєднання до Рокитнівської дитячо-юнацької спортивної школи Рокитнівської селищної ради.