Працювала постійна комісія з питань Регламенту, гласності, депутатської діяльності і етики, прав людини, законності та запобігання корупції

Дата: 18.02.2021 16:17

????Триває підготовка до завтрашнього засідання сьомої сесії: сьогодні працювала постійна комісія з питань Регламенту, гласності, депутатської діяльності і етики, прав людини, законності та запобігання корупції.

Члени комісії розглянули питання:
??Про звернення депутатів Рокитнівської селищної ради до Президента України та Кабінету Міністрів України щодо забезпечення вакциною від коронавірусної хвороби COVID-19 населення Рівненської області.
??Про внесення змін до складу виконавчого комітету Рокитнівської селищної ради.
??Про внесення змін до Положення про старосту Рокитнівської селищної ради.
??Про виготовлення додаткових штампів для реєстрації місця проживання особи та зняття з реєстрації місця проживання особи.
??Про внесення змін до селищного бюджету Рокитнівської селищної ради на 2021 рік.