Питання передачі у комунальну власність громад об’єктів спільної власності територіальних громад району

Дата: 21.01.2021 19:25

На сьогоднішній онлайн-нараді під керівництвом заступника Міністра розвитку громад та територій України В’ячеслава Негоди обговорювалось питання передачі у комунальну власність громад об’єктів спільної власності територіальних громад району.

??Стосовно Рокитнівської громади, селищний голова Григорій Таргонський наголосив, що питання передачі майна вирішуються оперативно і будуть прийняті усі необхідні рішення. Проте, є проблема із передачею у комунальну власність громади Центру надання адміністративних послуг - на сьогодні дане питання є надзвичайно важливим. Вяч’еслав Негода повністю підтримав позицію Рокитнівського селищного голови і дав доручення врегулювати дане питання на місцевому рівні.