Засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики

Дата: 24.12.2020 08:41

У ході підготовки до пленарного засідання 4 сесії селищної ради відбулося засідання постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики.

Опрацьовано 23 питання (ключове з яких - розгляд бюджету на 2021 рік) та розглянуто 2 депутатських звернення.

Бухгалтери включених до новоутвореної громади сільських рад доповідали про внесення змін до бюджетів на 2020 рік.

По завершенню комісії усі проєкти рішень було погоджено та рекомендовано до розгляду на сесії селищної ради.