Дата: 23.12.2020 16:42

Голова селищної ради Григорій Таргонський зустрівся із представниками координаційної ради ветеранів, учасників бойових дій та КЗ «Ветеранський простір».

Обговорили можливість співпраці, зокрема, введення посади соціального працівника який виконуватиме функцію військового обліковця, знатиме потреби та проблеми кожного ветерана, учасника АТО та членів їх родин.

Також на зустрічі обговорили питання працевлаштування ветеранів та учасників бойових дій.

« У громаді ветеранський рух має об’єднуватись, аби наші захисники могли у будь-який час звернутись за допомогою і отримати її» - зазначив Григорій Таргонський.