Реорганізація рад, що приєднуються до Рокитнівської селищної ради

Рішення Рокитнівської селищної ради (з додатками 1-13) від 07.12.2020 №23 "Про початок реорганізації Біловізької сільської ради, Блажівської сільської ради, Борівської сільської ради, Карпилівської сільської ради, Кисорицької сільської ради, Масевицької сільської ради, Рокитнівської сільської ради, Сновидовицької сільської ради, Томашгородської селищної ради та Томашгородської сільської ради шляхом приєднання до Рокитнівської селищної ради Сарненського району Рівненської області"

Розпорядження Рокитнівського селищного голови №№37-46 від 10.12.2020 Про проведення інвентаризації активів та зобов'язань рад, що реорганізовуються

Методичні роз'яснення - Процедура реорганізації рад, які приєднуються, та процедура проведення в них інвентарнизації активів та зобов'язань (НАТИСНІТЬ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ РОЗ'ЯСНЕНЬ)