Пошук

Ліхачов Іван Миколайович

Дата: 22.12.2022 12:58
Кількість переглядів: 35

Ліхачов Іван Миколайович, позивний «Лихий», народився 29 січня 1988 року в селі Корналовичі Самбірського району Львівської області.

Навчався у Корналовицькій  середній загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів до дев’ятого класу, був старанним учнем, охайним, ввічливим і привітним. Після дев’ятого класу навчався у Самбірському професійно-технічному училищі за спеціальністю газо-електро-зварювальник.

У 2006 році був призваний на військову строкову службу. Спочатку у Львівській області у десантних військах, а згодом був переведений для подальшого проходження служби у місто Рівне, на посаду водія-електрика радіолокаційної роти.

Взято із службової характеристики: «За час проходження військової служби рядовий Ліхачов І. М. зарекомендував себе з позитивної сторони. Дисциплінований, працьовитий, грамотний військовослужбовець. До виконання своїх службових обов’язків відноситься з відповідальністю. Здібний організувати роботу на дорученій ділянці. За характером спокійний, ввічливий, тактовний…»

Після завершення строкової служби у 2007 році поїхав у Миколаївську область на заробітки, де працював на сільськогосподарській техніці у полі, згодом поїхав до Полтавської області де працював на фермі.

У 2008 році одружився з Іриною Тіт (Ліхачовою), з якою познайомився ще під час проходження військової служби в місті Рівне. І переїхав на постійне місце проживання в смт. Рокитне, Рокитнівського району, Рівненської області. Відразу влаштувався на роботу у Рокитнівський спецкар’єр трактористом-бульдозеристом.

У 2009 пішов працювати в ДП «Рокитнівський лісгосп».

У лісгоспі Іван працював спочатку стропільником, а згодом водієм. Він дуже любив техніку, добре розбирався в ній, списаний автомобіль чи трактор оживав в його руках. Був відповідальним, завжди допомагав друзям-колегам з ремонтом, адже мав золоті і вправні руки у всьому, що стосувалось автомобілів.

Іван з перших днів повномасштабного вторгнення записався до тероборони: чергував на блокпостах, разом з хлопцями зварювали протитанкові їжаки. Разом з тим потай від дружини ходив до військкомату, щоб взяли добровольцем на фронт. 25 березня 2022 року був зарахований до лав Збройних Сил України.

18 грудня 2022 року Іван за позивним «Лихий» загинув від чисельних осколкових поранень несумісних з життям внаслідок мінометного обстрілу поблизу населеного пункту Диліївка Донецької області.

 « повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора