Пошук

Нова функція в Prozorro - громади Рівненщини можуть завчасно обґрунтувати, для чого купуватимуть товари і послуги

Дата: 13.12.2023 14:29
Кількість переглядів: 110

Фото без опису

В системі Prozorro з'явилося додаткове поле, в якому замовники зможуть обґрунтувати доцільність своєї закупівлі. Функція дає змогу завчасно пояснити, чому виникла потреба в цьому тендері.

Онлайн-нараду щодо нового інструменту системи Prozorro провело Міністерство економіки України. До навчання долучилися представники структурних підрозділів Рівненської ОДА.

Заступниця міністра економіки України Надія Бігун пояснила, що нововведення допоможе поліпшити комунікацію замовників і держави із суспільством під час війни.

«Невідповідність багатьох закупівель умовам воєнного часу викликає справедливе роздратування в суспільстві. Дуже часто скандали виникають саме через те, що державні та місцеві замовники не пояснюють як слід, чим саме викликана та чи інша потреба в закупівлі, та чому критично її провести саме зараз. І новий інструмент у системі Prozorro якраз зможе допомогти налагодити таку комунікацію», - відзначила Надія Бігун.

За словами заступника голови ОДА Сергія Гемберга, такий функціонал також допоможе робочій групі «Прозорість і підзвітність», яка працює при облдержадміністрації, ефективніше виконувати свою роботу.

Детально про те, як буде реалізований функціонал, читайте на Prozorro Infobox - https://infobox.prozorro.org/.../noviy-funkcional... .


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора