Пошук

Результати проведених громадських слухань та засідання комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, інших об’єктів, встановлення пам’ятних знаків на території Рокитнівської селищної ради щодо перейменування вулиці Затишна в селі Рокитне

Дата: 12.07.2023 14:43
Кількість переглядів: 96

1. Найменування організатора громадського обговорення: Рокитнівська селищна рада.

 

2. Об’єкт права власності, який пропонується перейменувати: вулиця Затишна в селі Рокитне Рокитнівської селищної територіальної громади.

 

3. Пропозиції щодо перейменування об’єкта права власності: вулицю Затишна на вулицю І.КУШНІРА в селі Рокитне Рокитнівської територіальної громади.

 

4. Суб’єкт, що вносить пропозицію щодо перейменування об’єкта права власності: ТАРГОНСЬКИЙ Григорій Миколайович за зверненням КУШНІРА Василя Петровича та жителів вулиці Затишна в селі Рокитне.

До Рокитнівської селищної ради надійшло звернення від КУШНІРА Василя Петровича та 19 жителів вулиці Затишна з проханням  перейменувати вулицю Затишна на вулицю І.КУШНІРА в селі Рокитне.

05.05.2023 було розміщено інформаційне повідомлення про проведення  громадського обговорення та громадських слухань щодо перейменування вулиці Затишна в селі Рокитне Рокитнівської селищної територіальної громади

Протягом двох місяців приймалися пропозиції від жителів селищної ради та громадських організацій.  Крім звернення ініціаторів жодних пропозицій не надходило.

22 червня 2023 року о 11.00 годині за адресою: вулиця Незалежності, 13, селище Рокитне, Сарненський район, Рівненська область (зал засідань) відбулося громадське обговорення, на якому були відсутні представники громадськості.

Також проведено громадське обговорення у он-лайн форматі на офіційному веб-сайті Рокитнівської селищної ради у розділі «Відкрита громада – Громадські обговорення», на якому пропозиції не надходили.

12.07.2023 0 11.00 годині за адресою: вулиця Незалежності, 13, селище Рокитне, Сарненський район, Рівненська область (зал засідань) відбулося засідання комісії з питань найменування (перейменування) вулиць, інших об’єктів, встановлення пам’ятних знаків на території Рокитнівської селищної ради, створеної відповідно до рішення виконавчого комітету Рокитнівської селищної ради від 28.05.2021 №149, яка підтримала пропозицію перейменування вулиці Затишна на вулицю І. КУШНІРА в селі Рокитне та рекомендувала винести на чергову сесію розгляд даного питання.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень