Відкритий творчий конкурс з визначення концептуальної ідеї бренду громади та її логотипу ПРОДОВЖЕНО

Дата: 01.05.2023 11:37

Згідно ПОЛОЖЕННЯ про відкритий творчий конкурс з визначення концептуальної ідеї бренду Рокитнівської селищної територіальної громади та її логотипу оргкомітет  подовжує термін подачі конкурсних робіт до 30.06.2023 року відтермінувавши ІІ та ІІІ етапи.

Надсилайте ваші творчі ідеї з позначкою «Конкурс на логотип» на електронну скриньку rvkultura@ukr.net

У разі виникнення питань звертайтеся за вищевказаним імейлом або телефоном 0660590390 (Юлія), 0990572365 (Тетяна).

ПОЛОЖЕННЯ про відкритий творчий конкурс з визначення концептуальної ідеї бренду Рокитнівської селищної територіальної громади та її логотипу