Підвели підсумки діяльності закладів культури громади у 2022 році

Дата: 23.03.2023 20:33

Не зважаючи на складний рік в умовах війни, працівники усіх закладів на високому рівні пополяризовували традиції нашого краю, українські пісні, поезію, хореографію та українську книгу, впроваджували сучасні форми роботи, розвивали клубну справу, брали участь у Міжнародних фестивалях, розвивали творчі здібності дітей та молоді. Крім цього активно займалися волонтерською діяльністю та підтримували ЗСУ.

У 2023 році бажаємо усім працівникам культури нашої громади ініціативності, творчих ідей та реалізації нових проєктів!

За професіоналізм та особистий внесок у розвиток культури кращим працівникам галузі вручили грамоти.