ОГОЛОШЕННЯ про проведення відкритих торгів з особливостями

Дата: 20.03.2023 12:08

1.Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, його категорія:

1.1. найменування замовника: Рокитнівська селищна рада.

1.2.місцезнаходження  замовника:Україна, 34200, Рівненська область, Сарненський район, смт.Рокитне, вул.Незалежності,15

1.3. ідентифікаційний код замовника: 04387421

1.4.категорія замовника: органи державної влади та органи місцевого самоврядування

2. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Поточний ремонт  вулиці Міцкевича смт. Рокитне Сарненського р-н., Рівненської обл. (ДК 021:2015: код 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь)

3. Кількість та місце поставки товарів або обсяг і місце виконання робіт чи надання послуг:

3.1. Кількість товарів, обсяг робіт або послуг: відповідно до Додатку 1 до ТД .

3.2. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 34200, Україна, Рівненська область, Сарненський район, смт.Рокитне, вул.Незалежності,15.

4. Очікувана вартість предмета закупівлі: 900 000,00 грн. з ПДВ

5. Строк поставки товарів, виконання робіт, надання послуг: до 31 грудня 2023 року.

6. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 28 березня 2023 року

7. Умови оплати:

Подія

Тип оплати

Період,

(днів)

днів

Розмір

оплати,

(%)

поставка товару

Оплата послуг здійснюється Замовником в національній валюті України в безготівковій формі, шляхом  перерахування коштів на рахунок Постачальника

Післяплата —

10

календарні    дні

100

8. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції:  українська

9. Розмір забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): не вимагає

9.1.Вид  забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати):  не вимагає

9.2.Умови надання забезпечення тендерних пропозицій (якщо замовник вимагає його надати): не вимагає

10. Дата розкриття тендерних пропозицій, якщо оголошення про проведення відкритих торгів оприлюднюється відповідно до частини третьої статті 10 цього Закону: 28 березня 2023 року

11. Розмір мінімального кроку пониження ціни під час електронного аукціону у межах  від 0,5 відсотка до 3 відсотків очікуваної вартості закупівлі або в грошових одиницях: відповідно до пункту 35 Особливостей відкриті торги проводяться без застосування електронного аукціону.

12. Математична формула для розрахунку приведеної ціни (у разі її застосування): не застосовано

Уповноважена особа                                                                                   Марія КИБУКЕВИЧ