Пошук

Інформація про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до Рокитнівської селищної ради у 2022 році

Дата: 06.03.2023 12:48
Кількість переглядів: 133

Фото без опису

Інформація

про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до

Рокитнівської селищної ради у 2022 році

 

На виконання вимог Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 07.02.2008 №109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», з метою оперативного вирішення питань, порушених у зверненнях, задоволення законних вимог заявників, Рокитнівською селищною радою забезпечено їх своєчасний, об’єктивний і всебічний розгляд. За наслідками вирішення питань заявникам надаються обґрунтовані письмові відповіді в установлені законодавством строки.

У зв'язку із запровадженням в Україні воєнного стану тимчасово можуть обмежуватися конституційні права і свободи людини та громадянина, передбачені статтями 30-34, 38, 39, 41-44, 53 Конституції України,  а також вводитися тимчасові обмеження прав і законних інтересів юридичних осіб в межах та обсязі, що необхідні для забезпечення можливості запровадження та здійснення заходів правового режиму воєнного стану, які передбачені частиною першою статті 8 Закону України «Про правовий режим воєнного стану».

Громадяни мають можливість звернутися до посадових осіб Рокитнівської селищної ради за допомогою електронного зв’язку - rokitno_sr@ukr.net, письмово за поштовою адресою: 34200, вул. Незалежності, буд. 15, смт Рокитне Рівненської області та телефонним зв’язком за номером: (03635) 22090.

На офіційному веб-сайті селищної ради створено відповідний розділ, присвячений роботі зі зверненнями громадян, де, зокрема, розміщується графік особистого прийому громадян керівництвом ради, затверджений розпорядженням селищного голови.

 28 жовтня 2015р. набув чинності Закон України від 02.07.15р. №577-VIII «Про внесення змін до Закону України «Про звернення громадян» щодо електронного звернення та електронної петиції». На офіційному сайті Рокитнівської селищної ради створено систему петицій.

Впродовж 2022 року до Рокитнівської селищної ради надійшло 129 письмових звернень громадян, із них надійшло поштою – 96, через органи влади вищого рівня – 33, на особистому прийомі розглянуто 155 звернень громадян. На дані звернення надано обґрунтовані роз’яснення у терміни, визначені вимогами чинного законодавства.

Особлива увага приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються учасники бойових дій, внутрішньо переміщені особи, особи з інвалідністю, багатодітні сім'ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки.

Забезпечується застосування Класифікатора звернень громадян у діяльності, пов’язаній з розглядом звернень, відповідно до їх характеристики.

За результатами проведеного аналізу інформуємо, що за категоріями авторів звернень за звітний період звернулось: 4 внутрішньо переміщені особи, 4 учасники бойових дій, 1 інвалід війни, 17 звернень з багатодітних сімей, 7 одиноких матерів, 11 осіб з інвалідністю.

За соціальним станом авторів звернень до Рокитнівської селищної ради впродовж 2022 року звернулося 29 пенсіонерів, 17 безробітних, 9 працівників бюджетної сфери та інші категорії громадян.

Основними питаннями, що порушуються у зверненнях громадян є питання соціального захисту (85), комунального господарства (49), праці і заробітної плати (24), аграрної політики і земельних відносин (17), транспорту і зв’язку, житлової політики та інші.

Відповідно до Програми соціального захисту окремих категорій населення Рокитнівської селищної ради на 2022-2025 роки впродовж 2022 року надано матеріальну допомогу на лікування 284 громадянам селищної ради.    

Надано допомогу на поховання деяких категорій осіб виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов’язалася поховати померлого                           67 жителям населених пунктів на території селищної ради на рівні прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Крім того, до селищної ради надійшло 660 заяв від фізичних та юридичних осіб щодо розроблення та затвердження проєктів землеустрою, технічних документацій, передачі у власність, або оренди земельних ділянок. Дані заяви розглянуті на засіданнях сесій селищної ради, прийняті відповідні рішення. По окремих заявах надані попередні роз’яснення.

Робота зі зверненнями громадян залишається на постійному контролі керівництва селищної ради і спрямовується на вдосконалення форм та методів цієї роботи задля надання більш якісних послуг жителям Рокитнівської територіальної громади.

 Статистичний звіт про звернення громадян, що надійшли до Рокитнівської селищної ради у 2022 році у порівнянні з 2021 роком додається.

 

Інформація

про стан роботи із зверненнями громадян, що надійшли до страростинських округів Рокитнівської селищної ради у 2022 році

 

Згідно розроблених та затверджених графіків по старостинських округах, прийом громадян проводився по центрах старостинських округів. Здійснювались виїзні прийоми громадян по всіх населених пунктах старостинських округів. Загалом по всіх старостинських округах громади було опрацьовано 347 звернень громадян. Однак цей показник є в рази більший, оскільки щодня мешканці округів звертаються та отримують роз’яснення і в телефонному режимі та онлайн.

Мешканці округів зверталися з проблемами різного характеру,  пропозиціями, заявами (клопотаннями), скаргами.

Відповідно, старостами було надано рекомендації та консультації, а при потребі — ініціювалися звернення від імені жителів у відповідні органи за належністю. Всі питання вирішено позитивно.

Біловізький старостинський округ:

на прийомі побувало 38 громадян.

Блажівський старостинський округ :

на особистому прийомі громадян побувала 47 людина.

Борівський старостинський округ :

за звітний період прийнято 52 громадяни по різних питаннях.

Карпилівський старостинський округ :

на прийомі побувало 48 громадян. Всі питання вирішено позитивно.

Кисорицький старостинський округ :

на прийомі побувало 27 громадян по різних питання.

Масевицький старостинський округ :

на прийомі побувало 48 громадян. Всі питання вирішено позитивно.

Рокитнівський старостинський округ:

протягом 2022 року на особистому прийомі громадян побувала 81 людина.

Сновидовицький старостинський округ:

на прийомі побувало 23 громадянина.     

Томашгородський старостинський округ № 1:

 на прийомі побувало 38 громадян.

Томашгородський старостинський округ № 2:

 на прийомі побувало 42 громадянина.

Заступник селищного голови з питань

діяльності виконавчих органів                                  Антоніна ГОРДІЙЧУК

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора