Рокитнівська селищна рада оголошує старт відкритого творчого конкурсу з визначення концептуальної ідеї бренду громади та її логотипу

Дата: 30.12.2022 16:18

До участі у конкурсі запрошуються усі талановиті, креативні особистості, дизайнерські студії, які бажають долучитися до покращення туристичної привабливості Рокитнівської  селищної територіальної громади.

Концепція повинна бути орієнтована як на зовнішнього, так і внутрішнього споживача. Головний приз – визнання творця бренду Рокитнівської громади  та грошова винагорода у розмірі 5 тисяч гривень (Детальніше можна дізнатися у Положенні про конкурс).Кожен учасник може подати необмежену кількість робіт.

Три обов’язкові умови, за яких заявку буде допущено до розгляду:

• Ідея бренду має бути авторською;
  • Концептуальна пропозиція має  містити  ескіз логотипу та гасло (українською та англійською мовами) до нього;
  • Опис концепції бренду.

Конкурс стартує 01 січня 2023 року. Заявки приймаються до 23:59 30 квітня 2023 року. Переможця буде оголошено вже 30 червня 2023 року. За потреби, терміни оголошення переможця  буде продовжено.

Надсилайте ваші творчі ідеї з позначкою «Конкурс на логотип» на електронну скриньку rvkultura@ukr.net

У разі виникнення питань звертайтеся за вищевказаним імейлом або телефоном 0660590390 (Юлія), 0990572365 (Тетяна).

ПОЛОЖЕННЯ про відкритий творчий конкурс з визначення концептуальної ідеї бренду Рокитнівської селищної територіальної громади та її логотипу