Початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації

Дата: 29.11.2022 16:46

З метою одержання та врахування зауважень і пропозицій громадськості Рокитнівська селищна рада повідомляє про початок процедури визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації «Детальний план території земельної ділянки, орієнтовною площею 0,48 га, для розміщення та експлуатації об'єктів дорожнього сервісу та автозаправної станції на території Рокитнівської селищної ради Сарненського району Рівненської області».

ТЕКСТ ЗАЯВИ

Зауваження і пропозиції до Заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки надаються у письмовій формі до відділу земельних відносин та екологічних питань Рокитнівської селищної ради за адресою: 34200, Рівненська обл., Сарненський р-н, смт Рокитне, вул. Незалежності, буд. 15; тел: (03635) 22090, email: otg.rokzem@ukr.net у строк, що не перевищує 15 днів з дня оприлюднення цієї заяви.

Посадова особа, відповідальна  за збір пропозицій – І. Рябущиць. Пропозиції, надані після встановленого строку, НЕ РОЗГЛЯДАЮТЬСЯ.