Нарада під керівництвом заступника голови Рівненської ОДА Людмили Шатковської

Дата: 03.08.2022 15:18

Робота з ЄІССС, розміщення внутрішньо переміщених осіб та компенсація через програму «Прихисток» - актуальні питання обговорили на нараді під керівництвом заступника голови Рівненської ОДА Людмили Шатковської.

Спеціалісти більшості громад області, зокрема і нашої, вже працюють у Єдиній інформаційній системі соціальної сфери (ЄІССС), за допомогою якої громадяни можуть швидше і значно простіше отримати соціальні виплати. Поки програма підтримує лише 6 видів допомог, але з часом буде внесено усі 26.

І надалі триває евакуація населення зі східних регіонів, тож ми маємо бути підготовленими до поселення переселенців. Задача - привести в порядок усі гуртожитки громади та вільні приміщення, де є змога - зробити ремонт. Також, важливо реєструвати вільне житло, готелі на сайті «Прихисток», аби максимально швидко допомогти внутрішньо переміщеним особам із розміщенням.