Пошук

Зустріч директора департаменту освіти і науки Рівненської ОДА із керівниками закладів освіти

Дата: 21.07.2022 17:32
Кількість переглядів: 268

Бути не директором, а освітнім менеджером, який вміє ефективно налагодити роботу свого закладу, особливо, під час війни - основна задача для керівників закладів освіти на думку директора департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Петра Коржевського.

Сьогодні, під час робочого візиту у Рокитнівську громаду, він зустрівся із керівниками закладів освіти аби обговорити початок нового навчального року, можливість здійснювати навчання офлайн або за змішаною формою та донести до керівників важливість правильної організації робочого процесу в умовах воєнного стану.

Як наголосив Петро Коржевський, питання безпеки сьогодні є ключовим у будь-якій сфері і освіта - не виключення. Тому, першочергово керівники закладів освіти повинні привести в порядок приміщення, які слугуватимуть укриттям у разі повітряної тривоги. Крім цього, обов’язково має враховуватися думка батьків щодо доцільності офлайн чи змішаної форми навчання.

Щоб навчання приносило результат - освітній процес має бути безперервним. Тому, у закладі освіти важливо створити максимально комфортні умови для дітей, навіть під час війни.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора