Центр зайнятості допоможе знайти роботу тому, хто шукає та забезпечить роботодавців кваліфікованим персоналом

Дата: 24.06.2022 10:02

З початку військових дій в країні, у службі зайнятості створено ряд Telegram-каналів та чат-ботів для пришвидшення як пошуку роботи так і підбору працівників через сервіси служби зайнятості.

З березня розпочав роботу Telegram-канал «Робота зараз: Державна служба зайнятості» t.me/worknowdcz.. На каналі розміщується інформація про актуальні вакансії з усіх регіонів України. Розміщення вакансії на вищеназваному каналі здійснюється двома способами: безпосередньо роботодавцем через чат-бот @DCZWorkNowBbot або фахівцями центру зайнятості.

Громадяни за допомогою чат-боту знайдуть інформацію щодо пошуку роботи, можуть оформити підписку на останні вакансії за регіоном або галуззю. Для цього необхідно в Telegram знайти та запустити наш чат-бот @DCZWorkNowBbot та послідовно обрати розділи, які вас цікавлять.

Також в Рівненській області створено Телеграм-канал «Робота на Рівненщині» t.me/work_in_Rivne_region, на якому публікуються актуальні вакансії Рівненської області.

Приєднуйтесь до наших нових каналів зв’язку.

Допоможемо знайти роботу тому, хто шукає та забезпечимо роботодавців кваліфікованим персоналом.

ЗА БІЛЬШ ДЕТАЛЬНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ЗВЕРТАТИСЯ:

РОКИТНІВСЬКА РАЙОННА ФІЛІЯ

РІВНЕНСЬКОГО ОБЛАСНОГО ЦЕНТРУ ЗАЙНЯТОСТІ