Пошук

До відома бізнесу - Міжнародний бізнес клуб для керівників та власників малого бізнесу запрошує підприємців на вебінар Кроки виходу із кризи та побудова нової української бізнес-ментальності на прикладах успішних країн

Дата: 08.06.2022 10:10
Кількість переглядів: 266

Фото без опису

16 червня (четвер), 16:00 – 17:00

Онлайн

 

Підприємці дедалі частіше звертаються із запитами про допомогу у створенні так званих концепцій «виживання» чи «пристосування». Та найцінніша допомога, яку ми зараз можемо отримати та застосувати у своєму бізнесі, – це досвід ефективних рішень розвинутих економік. Кожна розвинута країна Заходу або Сходу, Півдня або Півночі за період становлення своєї державності та економічного розвитку стикалась з війнами та соціальними кризами. І крок за кроком випрацьовувала свої, унікальні та притаманні лише їй особливості менталітету, що врешті решт і ставали правилами ведення та регулювання її економічних процесів.
Під час вебінару будуть розібрані бізнес-моделі, досвідом яких було б дуже корисно скористатись кожному підприємцю. Бо коли відбуваються глобальні процеси ніхто не може бути окремим від них.
Кожен, хто сьогодні має сміливість вести бізнес в Україні, буде вносити свій вклад в глобальну українську бізнес-ментальність. Спочатку навчатись кращому у кращих, потім випрацьовувати свої рішення та відпрацьовувати їх швидке застосування та підтримку.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора