Львівський апеляційний суд визнав рішення виконавчого комітету Рокитнівської селищної ради правомірним

Дата: 13.05.2022 12:02

Восьмий апеляційний адміністративний суд м. Львова визнав, що РІШЕННЯ Виконавчого комітету Рокитнівської селищної ради, яким скасовано дозволи для КП "ОЛІМП" на здійснення торгівлі на вул. Партизанська та Жовтнева, є ЗАКОННИМ.

Керуючись рішенням суду, яке набрало законної сили 10.05.2022 року, представники КП"ОЛІМП" НЕ МАЮТЬ ПРАВА ЗБИРАТИ КОШТИ з підприємців і осіб, які здійснюють торгівлю на зазначених вулицях в смт Рокитне.

Суд підтвердив, що організовувати торгівлю на вказаних вулицях має право лише селищна рада та її виконавчі органи.

Відтепер доходи від організації торгівлі на вулицях Рокитного будуть безпосередньо використані на здійснення благоустрою селища.