Щотижнева селекторна нарада під головуванням начальника Рівненської ОВА Віталія Коваля

Дата: 05.04.2022 17:07

Обговорили забезпечення належного обліку гуманітарної допомоги - це необхідно для максимальної допомоги постраждалим регіонам, зокрема Чернігівській області, яка закріплена за нашою Рівненською.

Одним з ключових завдань є забезпечення необхідним продовольством внутрішньо переміщених осіб. Важливо, щоб допомогу отримав кожен переселенець без виключення.

Питання відновлення освітнього процесу у закладах дошкільної освіти - у разі потреби можливе відкриття чергових груп, за умови наявного бомбосховища та дотримання санітарних норм.

Окремо наголосили на необхідності збалансування місцевих бюджетів для належного забезпечення життєдіяльності громад та окреслили проблемні питання укладання контрактів добровольчих формувань.