До відома осіб - одержувачів пенсій, які змінили місце проживання у зв’язку з введенням воєнного стану

Дата: 15.03.2022 19:49

Для продовження виплати пенсій особам, які отримували пенсію через АТ “Укрпошта” та змінили місце проживання у зв’язку з введенням воєнного стану, а також особам, яким неможливо продовжувати виплату пенсії за новим місцем проживання через раніше вибрану ними установу уповноваженого банку, необхідно звернутися до органів Пенсійного фонду України за новим місцем проживання особисто або через особистий електронний кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України (https://portal.pfu.gov.ua).

Також пенсії можуть виплачуватися через відділення АТ “Ощадбанк” як грошовий переказ без відкриття банківського рахунка.

Номер «гарячої» телефонної лінії Головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області в Рокитному - (03635) 21845.