Блажове - центр третього старостинського округу, де відбувся звіт старости перед громадою

Дата: 16.02.2022 16:55

16 лютого староста сіл Блажове, Більськ, Залав’я Юрій Кибукевич звітував про роботу протягом 2021 року.

За звітний період зроблено чимало роботи:

початок ремонту системи опалення ЗДО «Калинка», грейдерування та підсипання доріг, будівництво нової дороги у селі Блажове по вул. Грушевського, ремонт даху дитячого садочка в селі Блажове після буревію, ямковий ремонт дороги Блажове - Більськ, забезпечення функціонування вуличного освітлення, благоустрій кладовищ, упорядкування стихійного сміттєзвалища.

Про роботу в окрузі прозвітував також дільничний офіцер Володимир Лесковець.

Завдання на 2022 рік, які озвучив староста:

сприянна в електрифікації нових житлових масивів, ремонт будинку культури у селі Блажове, ремонт ЗДО «Калинка», грейдерування вулиць, наведення порядку на кладовищах.