Староста Рокитнівського старостинського округу прозвітував про рооботу за 2021 рік

Дата: 13.02.2022 18:29

13 лютого відбувся звіт старости Рокитнівського старостинського округу Вадима Сікори перед громадою.

Староста прозвітував про роботу протягом 2021 року - грейдерування вулиць, проведення вуличного освітлення у селах Рокитне, Осницьк та Лісове, упорядкування кладовищ та стихійного сміттєзвалища на дорозі с. Рокитне - с. Лісове, забезпечення вивезення твердих побутових відходів, облагородження території біля пам’ятника «Пушка» у селі Рокитне, ремонт фасаду приміщення ФАПу в Лісовому та влаштування водовідведення по вул. Миру у селі Осницьк. І головне - у минулому році розпочато будівництво нового корпусу Рокитнівського ліцею №2. Крім цього, жителям надавалася велика кількість адміністративних послуг і регулярно проводився особистий прийом громадян.

Про роботу в окрузі протягом 2021 року прозвітувала й дільничний офіцер Тетяна Магеровська.

Староста закликав усіх жителів округу бути свідомими, культурними і підтримувати свої прибудинкові території у нормальному стані.

Серед питань, які найбільше хвилюють жителів, та завдань на 2022 рік - ремонт доріг, електрифікація нових житлових масивів та дитячі майданчики у селах округу.