ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на посаду директора МАСЕВИЦЬКОГО ЛІЦЕЮ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 20.01.2022 09:02

Найменування закладу: МАСЕВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (скорочена назва закладу: МАСЕВИЦЬКИЙ ЛІЦЕЙ).

Місцезнаходження закладу: 34253, Рівненська область, Рокитнівський  район, село Масевичі, вулиця Центральна, 113.

Найменування посади: директор закладу загальної середньої освіти.

Умови оплати праці: посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з контрактом, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; наказу Міністерства освіти і науки України від 26.09.2005  № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Кваліфікаційні вимоги: посаду директора комунального закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років (крім керівників приватних, корпоративних закладів освіти), організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі:

-  заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

-  автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

-  копія паспорта громадянина України;

-  копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

-  документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою (державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови);

-  копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день         їх подання;

-  довідка про відсутність судимості;

-  довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

-  мотиваційний лист, складений у довільній формі;

-  інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Зазначені документи (з пред’явленням їх оригіналів) кандидати на посаду директора МАСЕВИЦЬКОГО ЛІЦЕЮ подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа). Відповідальність за недостовірність документів несе претендент на посаду керівника закладу освіти.

Дата початку подання документів для участі у конкурсі: 20.01.2022.

Кінцевий термін подання документів для участі у конкурсі: 15.02.2022.

Дата проведення конкурсного відбору та його тривалість: з 03.03.2022 по 12.03.2022.

Місце проведення конкурсного відбору: зал засідань Рокитнівської селищної ради за адресою: вулиця Незалежності, 13, смт Рокитне, Рокитнівський район, Рівненська область.

Етапи проведення конкурсного відбору:

- перевірка знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Закону України «Про повну загальну середню освіту», Закону України «Про освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;

- перевірка професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

- публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Перелік питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти затверджується центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки.

Місце подання документів для участі в конкурсі: централізована бухгалтерія відділу освіти, молоді та спорту Рокитнівської селищної ради         за адресою: вулиця Соборна, 3, смт Рокитне, Рокитнівський район, Рівненська область.

Особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі: фахівець з публічних закупівель централізованої бухгалтерії відділу освіти, молоді та спорту Рокитнівської селищної ради  Наумович Надія,  тел. 2-14-90, е-mail: osvitarokutne@ukr.net