Оптимізація режиму роботи і штатів закладів дошкільної освіти - НЕ є способом економії на дітях!

Дата: 23.12.2021 17:08

23 грудня відбулась нарада з керівниками закладів дошкільної освіти Рокитнівської громади щодо оптимізації режимів роботи і штатів ЗДО.

Враховуючи те, що видатки із селищного бюджету на галузь «Освіта» у нашій громаді складають понад 80% від всього бюджету (при нормі до 60%), проведення оптимізації штатів закладів освіти є необхідністю. Однак, маємо розуміти, що це аж ніяк не вплине на якість надання послуг дітям - і це головне!

Якщо дитячий садок відвідує 13 дітей, і працює для них 13 працівників - це точно НЕ є нормою. Звичайно, така ситуація не у всіх садочках, але у багатьох так і є. Тому, оптимізація штатів буде індивідуальною для кожного закладу.