Відкриття новорічної ялинки, казкова містерія та подарунки - День Святого Миколая вдався!

Дата: 19.12.2021 22:23

Дитячі посмішки, блиск очей та теплі привітання - в День Святого Миколая для дітей нашої громади влаштували справжнє свято - казкову містерію!

Селищний голова Григорій Таргонський вручив подарунки дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, які прибули з інших територій, дітям, сім’ї яких опинилися у складних життєвих обставинах та дітям з інвалідністю.

Смаколики від Святого Миколая отримала вся малеча.

На закінчення свята засвітили головну новорічну ялинку громади.

Дякуємо усім, хто долучився до організації цього дійства!