Створюємо Молодіжну раду

Дата: 09.12.2021 19:31

З метою налагодження ефективної взаємодії між органами місцевого самоврядування та молоддю, для забезпечення вирішення питань, що пов'язані із життям молоді та її участі в усіх сферах життя громади, планується створення молодіжної ради при Рокитнівській селищній раді.

9 грудня відбулося перше засідання ініціативної групи, на якому головою обрали секретаря селищної ради Марину ЛЕСКОВЕЦЬ, секретарем ініціативної групи - завідувача протокольної частини селищної ради Ольгу БЛИЗНЮК.

Члени ініціативної групи визначили дату проведення установчих зборів для формування складу молодіжної ради, затвердили перелік документів та порядок їх прийняття, обговорили термін прийому документів, затвердили зміст повідомлення про проведення установчих зборів.