Зустрічі з бізнесом у Блажівському та Біловізькому старостатах

Дата: 10.11.2021 18:58

Чесний, прозорий бізнес завжди може розраховувати на підтримку селищної ради - ключовий посил сьогоднішніх розмов селищного голови із суб’єктами господарювання сіл Блажове, Залав’я, Більськ, Біловіж, Мушні і Купель.

Якщо рахувати загалом, то у 2021 році селищний бюджет недоотримав декілька мільйонів гривень від суб’єктів господарювання вказаних вище населених пунктів. А тут, як і по всій громаді, є велика кількість проблемних питань, які вже можна було почати вирішувати. Тож, давайте думати, як ми хочемо жити!

Вже традиційно голова відзначив кращих підприємців Грамотою селищної ради.

Дякуємо всім учасникам діалогів за активність! Лише разом ми з вами зможемо збудувати успішну громаду!