Статистика захворюваності на COVID-19 у Рокитнівській громаді

Дата: 11.10.2021 16:26

Протятом останніх семи днів на території Рокитнівської територіальної громади зареєстровано 102 випадки захворювання серед населення громади на гостру респіраторну хворобу COVID-19, з них смт. Рокитне — 49 , с. Осницьк — 6 , с. Рокитне- 10, с. Масевичі -9, с. Залав”я-2, с. Кисоричі-6, смт. Томашгород-5, с. Карпилівка-3, с. Буда-2, с. Сновидовичі-2,с. Остки-4, с. Мушні-2, с. Дерть-1, с. Біловіж-1;

Станом на 11.10.2021 року всього на території Рокитнівської територіальної громади зареєстровано 2226 випадків захворювання на COVID-19.

Одужало 2020 осіб. Подолали хворобу ще 38 жителів громади.

Нажаль, в Рокитнівській громаді з початку епідемії зареєстровано 38 летальних випадків, спричинених COVID-19. Помер 61-річний житель с. Рокитне та 60-річна жителька с. Сновидовичі від ускладнень викликаних гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Нагадуємо, що на території Рокитнівської територіальної громади триває вакцинація населення проти COVID-19.

Вакцинація проти COVID-19 є критично важливою для стримування пандемії серед населення громади.

Щеплення проводять щоденно в пункті щеплень в Рокитнівській амбулаторії ЗПСМ за адресою смт. Рокитне, вул. Партизанська, 2, кабінет №6 усім бажаючим віком від 18 років.

Також є виїзна мобільна бригада, яка за потреби може виїхати та провести вакцинацію колективу людей.