Чотирнадцята сесія: зміни у депутатському складі та прийняті рішення

Дата: 08.10.2021 15:52

На чотирнадцяцій сесії Рокитнівської селищної ради було розглянуто рекордних 306 питань, з яких більшіть стосувались земельних відносин.

На початку засідання селищний голова оголосив про зміни у депутатському складі - повноважень набув депутат від партії «Сила і Честь» Анатолій Кінчур.

Понадпланові надходження у сумі 6303836,27 грн депутати розподілили на:

- заміну котлів в ЗДО «Струмочок», ЗДО «Казка» та ЗДО «Теремок»;

- виконання заходів Програми Діти Рокитнівщини;

- оплату праці працівникам закладів освіти;

- енергоносії;

- придбання продуктів харчування в ЗДО;

- виконання Програми соціального захисту окремих категорій населення;

- ремонт системи опалення майстерні Масевицького ліцею, димовитяжного обладнання Будівської гімназії, системи теплопостачання Карпилівського ліцею, тепломережі Рокитнівського ліцею №1 та придбання циркуляційного насоса для Залавської гімназії.

Крім того, депутати прийняли та внесли зміни до низки програм, підтримали створення структурних підрозділів дошкільної освіти «Калинка» та «Веселка» Нетребської гімназії і Більського ліцею.