«Створюємо ліси разом»: запрошуємо долучитись до акції

Дата: 06.10.2021 11:42

З 1 жовтня по 31 листопада в рамках виконання Програми Президента України «Зелена країна» триває масштабна Всеукраїнська громадська акція «Створюємо ліси разом".

До участі в Акції запрошується учнівська та студентська молодь, представники органів влади, громадських організацій, громадськості та засобів масової інформації.

Головними заходами даної акції є створення лісових культур та посадка дерев, а також проведення конкурсів у школах, - зокрема проведення конкурсу з малюнка серед учнів молодших класів на тему: "Створюємо ліси разом", "Зелена країна для кожного з нас".

Усіх бажаючих, які люблять природу і ліси, зацікавлені у примноженні «зелених скарбів» нашої країни та краю, запрошуємо долучитися до акції.