ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсного добору керівника комунального закладу «Будинок культури» Рокитнівської селищної ради

Дата: 05.10.2021 16:49

Відповідно до статтей 211- 215 Закону України «Про культуру» оголошується конкурс на посаду директора  комунального закладу «Будинок культури» Рокитнівської селищної ради.

Найменування закладу: Комунальний заклад «Будинок культури Рокитнівської селищної ради.

Місцезнаходження закладу: Рівненська область, Рокитнівський район,          смт Рокитне, вулиця Соборна,11.

Умови проведення конкурсу:

Конкурсний добір проводиться відкрито та публічно. Рішення про визначення переможця конкурсу приймає конкурсна комісія шляхом голосування. Засідання конкурсної комісії з визначення переможця конкурсу здійснюється в два етапи. На першому засіданні конкурсна комісія розглядає документи, подані кандидатами на посаду керівника закладу культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам. На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проєктів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років та приймає рішення про визначення переможця конкурсу.

Вимоги до кандидатів для участі в конкурсі: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

До участі у конкурсі не допускається особа, яка:

- за рішенням суду визнана недієздатною або її дієздатність обмежена;

- має судимість за вчинення кримінального правопорушення, якщо така судимість не погашена або не знята в установленому законом порядку, або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення правопорушення, пов’язаного з корупцією;

- є близькою особою або членом сім’ї керівників органу управління.

Перелік документів, які необхідно подати для участі у конкурсі:

­­       - заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я, по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (в тому числі на виборних посадах), номер телефона та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копія документа, що посвідчує особу;

- копії документів про вищу освіту;

- копія документу про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує  вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни);

- копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

- довідка про відсутність судимості;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

Особа може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити її професійні чи моральні якості.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Дата початку подання документів для участі у конкурсі : 05 жовтня 2021 року.

Кінцевий термін подання документів для участі у конкурсі : 03 листопада 2021 року.

Початок формування складу конкурсної комісії  з 05   жовтня 2021 року.

Конкурсний добір починається 15 листопада 2021 року та закінчується  30 листопада 2021 року.

Місце проведення конкурсного добору: зал засідань Рокитнівської селищної ради за адресою: вул. Незалежності,13 смт Рокитне, Рокитнівський район, Рівненська область.

Місце подання документів для участі в конкурсі: КЗ «Будинок культури» Рокитнівської селищної ради за адресою: вул. Соборна,11              смт Рокитне, Рокитнівський район, Рівненська область та на електронну адресу: rokrbk13@ukr.net (тема: Конкурс керівників закладів культури).

Прізвище, ім'я, по батькові, номер телефону особи, яка надає додаткову інформацію про проведення конкурсного добору та приймає  документи для участі в конкурсі:

Осипчук-Лопуга Людмила Іванівна, тел. 2-24-84, e-mail: rokrbk13@ukr.net.

Умови праці директора комунального закладу «Будинок культури» Рокитнівської селищної ради