Статистика захворюваності на COVID-19 у Рокитнівській громаді

Дата: 05.10.2021 14:16

Протятом останніх семи днів на території Рокитнівської територіальної громади зареєстровано 64 випадки захворювання серед населення громади на гостру респіраторну хворобу COVID-19, з них смт. Рокитне — 20 , с. Осницьк — 3 , с. Рокитне- 8, с. Масевичі -5, с.Більськ- 1, с. Олександрівка-4, с. Залав”я-6, с. Кисоричі-4, смт. Томашгород-4, с. Карпилівка-1, с. Буда-3, с. Осницьк-3, с. Борове-1, с. Сновидовичі-1;

Станом на 04.10.2021 року всього на території Рокитнівської територіальної громади зареєстровано 2124 випадків захворювання на COVID-19.

Одужало 1982 осіб. Подолали хворобу ще 26 жителів громади.

Нажаль, в Рокитнівській громаді з початку епідемії зареєстровано 36 летальних випадків, спричинених COVID-19. Помер 68-річний житель с. Рокитне від ускладнень викликаних гострою респіраторною хворобою COVID-19.

Нагадуємо, що на території Рокитнівської територіальної громади триває вакцинація населення проти COVID-19.

Вакцинація проти COVID-19 є критично важливою для стримування пандемії серед населення громади.

Щеплення проводять щоденно в пункті щеплень в Рокитнівській амбулаторії ЗПСМ за адресою смт. Рокитне, вул. Партизанська, 2, кабінет №6 усім бажаючим віком від 18 років.

Також є виїзна мобільна бригада, яка за потреби може виїхати та провести вакцинацію колективу людей.