Сьогодні у нашій громаді відбувся зовсім нестандартний, але не менш красивий урочистий захід до Дня працівників освіти

Дата: 30.09.2021 20:14

У Рокитнівському будинку культури, окрім традиційного привітання освітян із професійним святом, вшанували екс-керівників закладів освіти.

Василь Степанча, Василь Кукса, Світлана Попок, Валентина Самойлюк, Ніна Лопуга, Валентина Гришковець, Григорій Огієвич - вони справедливі, добрі, вимогливі, розумні та мудрі ДИРЕКТОРИ і завжди залишатимуться такими для своїх колективів.

Дякуємо вам, директори, за багаторічний труд, за неповторну школу, знання та доброту!