Заходи впливу на осіб, які заборгували зі сплати аліментів

Дата: 17.09.2021 10:03

Неодноразово зверталась увага на те, що державою посилено захист дітям, які мають право на одержання аліментів.

Рішенням Рокитнівської селищної ради від 06.05.2021 №567 було затверджено Програму організації суспільно корисних робіт для порушників, на яких судом накладено адміністративне стягнення у вигляді суспільно корисних робіт у населених пунктах Рокитнівської селищної ради на           2021-2024 роки та виділено 50000 гривень для оплати за виконану ними роботу.

Сарненський районний сектор №2 філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області інформує про направлення та залучення порушників до суспільно корисних робіт, які вчинили адміністративне правопорушення, а саме: заборгували зі сплати аліментів. Порушники були залучені до благоустрою на об’єкт в с.Рокитне біля пам’ятника «Пушка», де  облаштовували зону відпочинку, прокладали тротуарну доріжку, встановили лавки та висаджували кущі, тому завдяки цій Програмі та виділеним коштам порушники мають змогу на відпрацювання суспільно корисних робіт призначених судом, а отриманні кошти будуть спрямовуватись саме на погашення боргу за аліментами та перераховуватимуться на відповідний рахунок органу державної виконавчої служби для подальшого погашення його заборгованості зі сплати аліментів.

Сарненський районний сектор №2

філії Державної установи «Центр