Центр зайнятості інформує

Дата: 16.09.2021 11:50

Звіт форми № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)» , затвердженого наказом Мінсоцполітики від 31.05.2013 р. № 316, обов’язково подається за наявності у роботодавця попиту на робочу силу (вакансії) не пізніше ніж через три робочі дні з дати відкриття вакансії(й).

Для оперативного вирішення питання добору персоналу та пришвидшення укомплектування вакансій форму № 3-ПН може бути подано роботодавцем  особисто до будь-якого центру зайнятості, незалежно від місцезнаходження роботодавця, а також засобами електронного зв’язку, зокрема через «Електронний кабінет роботодавця».

Виконання роботодавцями вищезазначеної норми Закону сприятиме вирішенню кадрових питань самих роботодавців, збільшенню кількості пропозицій роботи для громадян, що забезпечить реалізацію їх прав на працю та соціальний захист.

Якщо Вам потрібна допомога  звертайтесь, будь ласка, до фахівців Рокитнівської  районної філії Рівненського  обласного центру зайнятості за адресою:

Рівненська обл., смт. Рокитне, вул. Руслана Дубовця, 2а

або за телефоном (03635) 2-21-68