Звіт за 22 липня

Дата: 22.07.2021 20:30

• Відбулося два засідання конкурсної комісії селищної ради на заміщення вакантних посад начальника відділу комунальної власності та головного спеціаліста відділу економічного розвитку та регуляторної політики.
  •  Продовжується робота спільно з працівниками лісової охорони та національної поліції по перевірці лісових квитків.
  • Працівники селищної ради взяли участь у семінарі-тренінгу "Оцінка, моніторинг та оцінювання системи запобігання та протидії домашньому насильству в містах і громадах", що проходить в місті Києві в рамках проєкту UNFPA Україна "Міста і громади, вільні від домашнього насильства".
  • У Будівську гімназію доставлено новий котел.
  •  Відбулося засідання оргкомітету щодо організації святкування 30-ї річниці Незалежності України.
  • Опубліковано 242 проєкти рішень на офіційному сайті ради, які будуть розглянуті на черговій дванадцятій сесії.