Пошук

ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на посаду директора КАРПИЛІВСЬКОГО ЛІЦЕЮРОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Дата: 09.07.2021 14:53
Кількість переглядів: 326

Найменування закладу: КАРПИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ РОКИТНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ (скорочена назва закладу: КАРПИЛІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ).

Місце знаходження закладу: 34262, Рівненська область, Рокитнівський  район, село Карпилівка, вулиця Шкільна, 28-Б.

Найменування посади: директор закладу загальної середньої освіти.

Умови оплати праці: посадовий оклад, надбавки, доплати та премії встановлюються згідно з контрактом, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери»; наказу Міністерства освіти і науки України  від 26.09.2005 № 557 «Про впорядкування умов оплати праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ».

Кваліфікаційні вимоги: посаду директора комунального закладу загальної середньої освіти може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше трьох років (крім керівників приватних, корпоративних закладів освіти), організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі:

- заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографія та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- копія паспорта громадянина України;

- копія документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста);

- документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

-копія трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше трьох років на день їх подання;

- довідка про відсутність судимості;

- довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

-  інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Зазначені документи (з пред’явленням їх оригіналів) кандидати на посаду директора КАРПИЛІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа).Відповідальність за недостовірність документів несе претендент на посаду керівника закладу освіти.

Дата початку подання документів для участі у конкурсі: 09.07.2021.

Кінцевий термін подання документів для участі у конкурсі: 28.07.2021.

Дата проведення конкурсного відбору та його тривалість: з 13.08.2021 по 27.08.2021.

Місце проведення конкурсного відбору: зал засідань Рокитнівської селищної ради за адресою: вулиця Незалежності, 13, смт Рокитне, Рокитнівський район, Рівненська область.

Етапи проведення конкурсного відбору:

- перевірка знання законодавства у сфері загальної середньої освіти, зокрема Закону України «Про повну загальну середню освіту», Закону України «Про освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері загальної середньої освіти;

- перевірка професійних компетентностей, що відбувається шляхом письмового вирішення ситуаційного завдання;

- публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Перелік питань для перевірки знання законодавства у сфері загальної середньої освіти затверджується центральним органом виконавчої влади у сфері освіти і науки.

Місце подання документів для участі в конкурсі: централізована бухгалтерія відділу освіти, молоді та спорту Рокитнівської селищної радиза адресою: вулиця Соборна, 3, смт Рокитне,Рокитнівський район, Рівненська область.

Особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі в конкурсі: юрисконсульт відділу освіти, молоді та спорту Рокитнівської селищної ради Осипчук-Лопуга Людмила, тел. 2-14-90,                е-mail: osvitarokutne@ukr.net.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора