Щоденний звіт 17.06.2021

Дата: 17.06.2021 20:51

Щоденний звіт 17.06.2021

• Розглянуто 2 скарги в селі Рокитне з виїздом на місце і 1 скаргу в смт. Рокитне щодо вирішення земельних спорів. Всі скарги розглянуто позитивно.
  • Прийнято участь в громадській комісії з житлових питань, де розглянуто 6 питань.
  • Прийнято участь в селекторній нараді з Рівненською ОДА з питань регуляторної політики.
  •  Відбулося засідання ініціативноі? групи щодо створення Громадськоі? ради при виконавчому комітеті Рокитнівськоі? селищноі? ради.
  •  В Біловіжі разом із працівниками Рокитнівського пожежно-рятувального підрозділу проведено навчання для жителів з пожежної безпеки.
  • Здійснено благоустрій території села Біловіж.
  •  Відбулося перше засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на посаду керівника закладу загальної середньої освіти
  • Пройшла громадська толока по облаштуванню території кладовища в селі Масевичі.