Щоденний звіт 16.06.2021

Дата: 16.06.2021 20:16

• Завершено перекриття ФАПу в с.Кисоричі. Зроблено врізку в центральну систему опалення Кисорицького ліцею, тривають роботи по проведенню опалювання в шкільній їдальні. По школах, дитсадках розпочалися ремонтні роботи.
  • У Блажеві по вул. Грушевського завершено будівництво нової дороги. Фарбуються вікна приміщення колишньої сільської ради, відремонтовано прохідну доріжку. Завезено чорнозем для посадки трави по вул. Грушевського. Підсипано дорогу по вул. Шкільна.
  • Прогрейдеровані всі вулиці в селі Єльнє та Томашгород ,також відсівом підсипають відрізок дороги Томашгород-Єльне. Прогрейдеровано вул. Кірова у селі Масевичі та підсипано вул. Набережна.
  • У селі Залав'я триває підготовка до Дня села - прочистили парк, прибрано несанкціонований смітник.
  • Позитивно вирішено звернення жителів смт. Рокитне щодо благоустрою та добросусідства.
  • Територію села Карпилівка впорядковано до свята.
  • У селах Біловіж та Томашгород проведено особистий прийом громадян. Особам, які потребують догляду та дитині-інваліду у Біловіжі вручено подарунки від християнської місії.
  • У с. Сновидовичі та селищі Томашгород разом із проектантами оглянуто та проведено відповідні заміри для виготовлення документації по встановленню/заміні труб та прочистці дощових канав у зв'язку з підтопленням домогосподарств.
  • Нагороджено переможців обласних і Всеукраїнських олімпіад, конкурсів та фестивалів.
  • У Масевичах здійснено соціальний супровід сімей, що опинились у складних життєвих обставинах.
  • Опрацьовано 97 справ по населених пунктах громади.