«Обдарування року -2021» - у Рокитнівській селищній раді нагородили переможців обласних і Всеукраїнських олімпіад, конкурсів та фестивалів

Дата: 16.06.2021 16:25

Учні закладів освіти Рокитнівської громади отримали нагороди за участь у Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт Малої академії наук, обласних та Всеукраїнських фестивалях і конкурсах.

Масевицький ліцей – переможець у номінації «Найкращий заклад року по роботі з обдарованими дітьми 2021 року».

Пишаємося тим, що у нашій громаді такі обдаровані діти! Бажаємо учням та їх керівникам ще більше перемог, нових здобутків, оптимізму та завзятості!