Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Рокитнівської селищної ради

Дата: 15.06.2021 17:06

Рокитнівська селищна рада відповідно до статті 10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою Рокитнівської селищної ради.

До участі у конкурсі запрошуються фахівці з вищою освітою не нижче ступеня бакалавра відповідного професійного спрямування, які вільно володіють державною мовою.  Без вимог до стажу роботи.

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу на офіційному сайті Рокитнівської селищної ради.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою селищної ради.

За довідками звертатися за адресою: смт Рокитне, вул. Незалежності, 13, кадрова служба селищної ради, тел. 2-25-93.