У ході підготовки до пленарного засідання десятої сесії Рокитнівської селищної ради активно працюють постійні комісії

Дата: 02.06.2021 18:26

Члени комісії з питань земельних відносин, раціонального природокористування та охорони навколишнього середовища розглянули питання про надання дозволу на розроблення проєктів землеустроїв, надання в оренду земельних ділянок, надання дозволу на складання технічних документацій.

Фото без описуФото без опису

Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, соціального захисту населення та регуляторної політики розглянула та схвалила низку програм, внесення змін до селищного бюджету та затвердження бюджетного регламенту.

Члени постійної комісії з питань освіти, охорони здоров’я, культури, спорту, молодіжної політики розглянули питання про реорганізацію Будки-Сновидовицької гімназії, затвердження Програми з охорони та збереження пам’яток культурної спадщини Рокитнівської селищної ради на 2021-2023 роки, взяття на облік Рокитнівської селищної ради пам′яток та об′єктів культурної спадщини.

Фото без описуФото без опису