З Міжнародним днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2021 16:39

Немає більшого щастя, ніж посмішка дитини!

Служба у справах дітей Рокитнівської селищної ради організувала святковий концерт до Міжнародного дня захисту дітей, у якому взяли участь вихованці дитячої музичної школи та творчі колективи Рокитнівського будинку культури. Вихованці центру дитячої та юнацької творчості потішили присутніх виставкою своїх виробів. Не обійшлося і без традиційного конкурсу «Малюнок на асфальті», де юні художники сповна проявили свою фантазію.

За виділені кошти із селищного бюджету подарунки отримали діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування та діти, які потрапили в складні життєві обставини.

Вітаємо усіх дітей зі святом! Ви неповторні! Завжди посміхайтесь і не поспішайте дорослішати!