Створимо громаду, вільну від домашнього насильства!

Дата: 28.05.2021 10:10

Рокитнівська ТГ – одна із 30-ти міст та громад України, які прокладатимуть новий шлях до протидії домашньому насильству, подаватимуть приклад для понад 400 міст та близько 1500 громад по всій Україні.

У рамках першої координаційної зустрічі із представниками проєкту «Міста і громади, вільні від домашнього насильства»керівники відібраних громад та міст України ознайомилися із подальшими кроками та «Планом дій». Ми плануємо створити спеціалізовану службу підтримки постраждалих осіб (притулок, кризову кімнату чи мобільну бригаду соціально-психологічної допомоги). Постраждалим від домашнього насильства буде надаватися ряд можливостей для навчання, отримання нових професійних навичок та працевлаштування.

Фото без описуФото без описуФото без описуЗавдяки Проєкту люди мають повірити, що насильство можна подолати! Потрібно лише згуртуватися та створювати дієві механізми боротьби.