Коротко про головне на пленарному засіданні дев’ятої сесії Рокитнівської селищної ради

Дата: 06.05.2021 21:54

• Прийнято звернення щодо передачі майна державної власності (вул. Львівська 3а, смт. Рокитне, колишнє приміщення податкової) у комунальну власність селищної ради. Передача будівлі у комунальну власність дозволить розпоряджатися нею на користь громади.
  • Внесено зміни до рішення про умови оплати праці голови селищної ради - розмір преміювання голови зменшили на 50%.
  • Розглянуто низку земельних питань. Зокрема, прийнято рішення про передачу в оренду земельних ділянок (непереоформленого спадкового майна) ТОВ «Прислуч Агро», що принесе додаткові надходження до селищного бюджету.
  • ??Внесено зміни до бюджету.

У роботі сесії оголошено перерву. Тож, інші питання будуть розглядатися пізніше.