Чергове засідання виконавчого комітету Рокитнівської селищної ради

Дата: 05.05.2021 17:17

Члени виконавчого комітету Рокитнівськоі? селищноі? ради на черговому засіданні:

• Затвердили Положення про організацію та проведення вуличноі? торгівлі на територіі? населених пунктів нашоі? громади.
  • Дозволили допуск мешканцям сіл та селищ Рокитнівськоі? громади до спортивних споруд відповідних закладів освіти для занять спортом у вільнии? від навчального процесу час.
  • Утворили постіи?но діючу комісію з питань поводження з безхазяи?ними відходами на територіі? громади, комісію з обстеження зелених насаджень та комісію для належного контролю об’єктів будівництва, тимчасових споруд та розміщення зовнішньоі? реклами.
  • Схвалили всі питання, які попередньо розглядалися комісією з питань захисту прав дитини, відносно дітеи?-сиріт, дітеи?, позбавлених батьківського піклування, дітеи?, що опинилися в складних життєвих обставинах.